Milanska Olimpija iskoristila “Black friday” u Beogradu

Olimpija iz Milana pobijedila je Crvenu zvezdu u 10. kolu Evrolige sa ubjedljivih 93:71.

Zvezda je tako ostala na tri trijumfa, dok je ekipa iz Milana vezala treću pobjedu. Domaći tim je dobro odigrao prvo poluvrijeme poslije kojeg je rezultat bio 39:38 za domaćina.

Onda u drugom poluvremenu rafalna paljba gostiju. Razigrao se Maodo Lo, koji je odigrao najbolji meč karijere i odveo svoj tim do pobjede. Zvezda je loše odigrala drugo poluvrijeme u kojem su ubacili samo 30 poena.

Igokea nakon velikog preokreta bolja od Zadra: Stefan Mudi još jednom najbolji kad je najpotrebnije

Maodo Lo sa 32 poena predvodio je goste, Nikola Mirotić je ubacio 19 poena. U domaćem timu Dejan Davidovac 18, Nemanja Nedović 16, Luka Mitrović 11 poena.