Dejan Jakara debitovao pobjedom: Studentski centar predvođen Kenanom Kamenjašem slavio u Železniku

Kenan Kamenjaš

Dejan Jakara debitovao je na klupi Studentskog centra pobjedom protiv FMP-a u Železniku 99:86.

Tim Nenada Stefanovića dobro je odigrao prvo poluvrijeme poslije kojeg su vodili sa tri poena razlike.

U dugom druga priča. Gosti su odigrali sjajno u napadu i za 20 minuta su ubacili 58 poena i došli do pete pobjede, dok je FMP ostao na tri trijumfa.

Danilo Palalić: Konstantna omalovažavanja, potcjenjivanja i nedostatak poštovanja

Kenan Kamenjaš sa 22 poena i 12 skokova je dominirao pod košem, Nikola Pavlićević je ubacio 18, Obri Dovkins 16, Emir Hadžibegović 12, a dvocifren je bio i Borna Kapusta sa 10 poena i devet asistencija.

U domaćem timu Ugo Beson je ubacio 24 poena, Bojan Subotić 17, Ostin Luk je dao 12, a po 10 su ubacili Aleksa Stepanović i Nikola Šaranović.