Real pregazio Zvezdu

Real u 18. kolu Evrolige pobijedio Zvezdu u Beogradu.

Real je bio ubjedljiv protiv Zvezde u Beogradu 59:79. Gosti su odlično počeli meč i poslije prve četvrtine imali su devet poena prednosti. Ipak domaći tim je nošen podrškom sa tribina do poluvremena uspio da priđe na četiri poena zaostatka. Zvezda je sjajno počela drugo poluvrijeme i na krilima Nedovića i Petruševa uspjela i da povede 42:38.

Real je na krilima Kornelia i Tavaresa koji su bili dominantni opet došao do vođstva 49:57. Gosti su nastavili u istom ritmu i u posljednjoj četvrtini Tavaresu se pridružio i Džanan Musa i gosti odlaze na 51:64 i tu je meč odlučen.

U pobjedničkom timu Džanan Musa 19 poena Volter Tavares 17 poena i 12 skokova, Piter Korneli 12 poena. U domaćem timu Nemanja Nedović 18, Filip Petrušev 17, Ognjen Dobrić 11 poena.