Pešić: Dva različita poluvremena

Svetislav Pešić

Svetislav Pešić govorio poslije druge pobjede Srbije na FIBA Svjetskom prvenstvu.

Srbija je u drugom kolu pobijedila Portoriko sa 94:77. Odlično prvo poluvrijeme u kojem su Portoriku dozvolili samo 27 poena, dok drugo i nije bilo tako blistavao u kojem je protivnik ubacio 50 poena.

“Sve ono što je rekao moj igrač, Nikola, saglasan sam s tim. Dva potpuno različita poluvremena. Inače ne komentarišem druge sastave, samo svoju ekipu. Portoriko je sastav koji igra sjajno u tranziciji, to su nam i pokazali u drugom poluvremenu. U stanju su dobro trčati, pogađati šuteve za tri poena.

Oni su tim koji igra s ponosom, pokazali su dobru reakciju u drugom poluvremenu, što smo donekle i očekivali. Odigrali smo fantastično prvih 20 minuta, a teško je očekivati da se zadrži takav nivo tokom cijelog meča”, rekao je Svetislav Pešić.