Janis Sferopulos: Atmosfera je bila odlična, ne razumijem njihove riječi

Janis Sferopulos

Janis Sferopulos trener Crvene zvezde govorio je poslije pobjede njegove ekipe u Zadru u meču sedmog kola ABA lige.

Zvezda je pobijedila Zadar u gostima 81:74 boljom igrom u drugom poluvremenu i tako došla do šeste pobjede.

Zvezda u drugom poluvremenu “slomila” Zadar i upisala novu pobjedu

,,Znali smo da igramo protiv vrlo dobrog tima, pogotovo na domaćem parektu. Znaju kako da igraju zajedno. Nije bilo lako, morali smo da budemo fokusirani. Zbog toga čestitam igračima. Ofanzivno, većinom je to izgledalo dobro, defanzivno u prvom poluvremenu nije.

Odlučujući period bio je treća četvrtina. Igrali smo veoma dobru odbranu, dozvolili im 11 poena, to je način na koji želim da igramo. Kontrolisali smo ritam i pobijedili. Nastavljamo, imamo težak raspored”, rekao je Sferopulos.

Novinare je zanimao i detalj kada je Luka Mitrović pričao sa navijačima rivala.

,,Nisam vidio tačno šta je bilo. Govorim igračima da igraju utakmicu. To je najbitnije. Zanima me samo utakmica. Atmosfera je bila odlična. Ne razumijem njihove riječi, ali mislim da je bilo okej”.

U narednom kolu, Crvena zvezda dočekuje Mornar.