Vladimir Jovanović: Upozoporavao sam, ako ih malo potcijenite, prave velike probleme

Vladimir Jovanović

Vladimir Jovanović trener Igokee govorio je poslije poraza od Cibone u 12. kolu ABA lige.

Cibona je pobijedila Igokeu 91:87 i tako nanijela treći poraz ekipi Vladimira Jovanović ove sezone u regionalnom takmičenju.

”Čestitam Ciboni na velikoj pobjedi. Upozoravao sam da su jako kvalitetni i atipični, da nije lako spremiti meč protiv njih. Ako ih malo potcijenite, prave velike probleme. Bili smo van energije, analiziraćemo zašto je to tako. Utakmica protiv Tofasa je uticala na nas jer smo bili bez samopouzdanja radi ubjedljivog poraza.

Očekivao sam reakciju, ali nije je bilo. Imali smo devet razlike na četiri minute do kraja, ali ništa nam nije značilo. Izgubili smo 19 lopti kod kuće, 14 u drugom poluvremenu. Neke su zbog dekoncentracije bile, a neke zbog neodgovornosti”, rekao je Jovanović.

Dino Repeša nakon pobjede u Laktašima: Dobro smo se pripremili i vjerovali