Vladimir Jovanović: Kvalitet naših pojedinaca je došao do izražaja

Igokea

Vladimir Jovanović trener Igokee govorio je poslije pobjede protiv Krke u 11. kolu ABA lige.

Igokea je sa 92:80 pobijedila Krku u Novom Mestu i došla do devete pobjede ove sezone i izjednačila se na vrhu tabele sa Crvenom zvezdom koja ima i meča manje.

Dragan Milosavljević rekordom karijere vodio Igokeu do pobjede u Novom Mestu

“Čestitam mojim momcima na još jednoj pobjedi. Znali smo da neće biti lako. Krka je uvijek nepovoljna u Novom Mestu, tako su i počeli. Pogodili su sedam trojki u prvom poluvremenu i imali deset ofanzivnih skokova. Igrali su sa puno energije.

I u drugom poluvremenu smo odgovorili sa puno energije i ispravili neke probleme u odbrani. Bili smo solidni i u napadu u prvom poluvremenu. Kada smo igrali sa dovoljno energije, kvalitet naših pojedinaca je došao do izražaja. Još jednom čestitam momcima, a Krki želim puno sreće u nastavku sezone“, rekao je Jovanović.

Igokea u narednom kolu dočekuje Cibonu. Najbolje kvote vas očekuju u Meridianbet poslovnicama.