Pavićević: Šta se desilo u drugom poluvremenu je i pitanje za mene

Šef stručnog štaba Mornara Mihailo Pavićević priznao je na konferenciji za novinare nakon meča sa Ulmom da ne zna šta se desilo sa njegovom ekipom u nastavku.

Čestitam domaćinu na pobjedi jer ju je zaslužio. Ako želite da dobijete utakmicu, morate da igrate svih 40 minuta. Mi smo igrali samo 20. U prvom poluvremenu sve je bilo pod našom kontrolom, igrali smo dobro u odbrani, znali šta treba da radimo u napadu“, rekao je Pavićević a onda se osvrnuo na veliki pad u igru njegovog tima u nastavku.

Šta se desilo u drugom poluvremenu, to je pitanje i za mene. Nismo bili fokusirani na odbranu, igrali smo u napadu sa mnogo individualnih akcija, nismo znali ko je pravi igrač i to je razlog zbog čega smo izgubili 30:11 treću četvrtinu. Moramo da analiziramo drugo poluvrijeme kad dođemo kući“, zaključio je Pavićević.