Nedović opet pogodio sa zvukom sirene, ali Partizan pobijedio

Lesor

Partizan u 21. kolu Evrolige u gostima pobijedio Crvenu zvezdu.

Crno bijeli su slavili pobjedu 78:79. Opet je Nedović pogodio sa zvukom sirene kao i prvom derbiju u Evroligi, ali ovaj put je uspio sa samo ublaži poraz.

Od prve četvrtine Partizan je vodio u ovoj borbenoj utakmici. Na poluvremenu su imali najveću prednost od osam poena. Zvezda je u trećoj četvrtini uspjela da smanji, imali su i par napada za vođstvo, ali ih nisu realizovali. Partizan je treći kvartal završio trojkama Avramovića i Ledeja.

U posljednjoj četvrtini neizvjesna završnica, koji je ovaj put dobio Partizan. Precizan sa linije penala bio je u posljednja tri napada Eksum i crno bijeli su došli do 10 pobjede, a gradski rival ima isto toliko.

U pobjedničkom timu Zek Ledej i Dante Eksum su postigli po 20 poena, Matijas Lesor je imao 13. Na drugoj strani Luka Vildoza 26, Nemanja Nedović 23, Ognjen Dobrić 13 poena.