Mladost nanijela težak poraz Leotaru u Trebinju

Mladost slavila u Trebinju.
Dejan Šakotić

Mladost iz Mrkonjić Grada pobijedila je Leotar u Trebinju sa 90:71 u meču 19. kola Lige BiH.

Na oficijelnoj stranici Leotara napisalu su da je ovo najteži poraz Leotara u ovom vijeku. Mladost je odigrala sjajan meč i na kraju je ekipa Gorana Sladojevića upisala osmu pobjedu koliko ima i aktuelni osvajač Kupa Republike Srpske.

Odlično su gosti odigrali prvo poluvrijeme poslije kojeg su imali vođstvo 52:34. Nastavili su u istom ritmu i u trećoj četvrtini poslije koje su imali čak 30 poena više 74:44 i tu je pobjednik odlučen. Do kraja je domaći sastav uspio samo da ublaži poraz, koji im je treći u nizu u Ligi BiH.

Za pobjednike Dejan Ćup 17, Đorđe Aleksić 16, novajlija Bogdan Mikavica je ubacio 14, Orhan Špago je dao 12, a Matija Popović i Stefan Milovanović su dali po 10 poena.

U domaćem timu Dejan Šakotić 15, Nemanja Milidragović 11 poena i 12 skokova, Marko Rikalo 10 poena.

Najbolje kvote vas očekuju u Meridianbet poslovnicama.