Janis Sferopulos: Nikola Topić je fantastičan igrač

Janis Sferopulos

Janis Sferopulos trener Crvene zvezde govorio nakon pobjede protiv Mege.

Crvena zvezda je u 11. kolu ABA lige pobijedila Megu u gostima 98:88 serijom 8:0 u finišu meča.

“Želim čestitati svojim igračima na pobjedi, veoma važnoj za nas. Mega je veoma talentovan tim, mladi su i puni entuzijazma. Ako ne dođete da odigrate čvrstu utakmicu, veoma lako možete da izgubite ovde. Najveći dio meča smo osim početka i jednog dijela prvog poluvremena odigrali onako kako smo htjeli.

Igrači su pokazali karakter, odigrali dobru odbranu u posljednjoj četvrtini što je napravilo razliku. Nije bilo lako za nas, jer smo došli ovde poslije duplog kola Evrolige i između ostalog je zbog toga ova pobjeda još važnija”, rekao je Janis Sferopulos i objasnio zašto u sastavu nije bilo Šabaza Nejpira.