FMP slavio protiv Mege

FMP u 25. kolu ABA lige bolji od Mege u gostima.

FMP je slavio pobjedu 76:84 (27:32, 11:16, 20:18, 18:18).  Uspjeli su domaći košarkaši da se vrate iz minus 22 sa sredine treće četvrtine i da stignu do izjednačenja, ali je posljednjih pet minuta igre pripalo FMP-u koji je umio da kazni greške odbrane Mege i na kraju da dođe do trijumfa. Trener Mege na ovom meču nije mogao da računa na povrijeđene Filipa Petruševa i Luku Cerovinu, a svoje prve minute u seniorskom dresu Mege je zabeležio Nikola Đurišić (17).

Najefikasniji u redovima Mege su bili Karlo Matković sa 21 poenom i Marko Simonović sa 14. U ekipi FMP-a se istakao Nemanja Nenadić sa 19 poena.

Poslije 25 odigranih kola ABA lige Mega ima 14 pobeda i 11 poraza poraza dok FMP ima skor 10-15.