Fakundo Kampaco: Real Madrid je uvijek opasan, niko ne želi da igra protiv nas

Real će na Olimpijakos.
Fakunado Kampaco

printscreen

Fakundo Kampaco plejmejker Real Madrida pred seriju sa Olimpijakosom.

Real Madrid je kroz plej-in došao do plej-ofa Evrolige. Možete zamisliti reakcije iz Olimpijakosa, koji je tokom sezone završio kao prvi i nada se da će imati lakši posao protiv ekipe, koja će završiti kao osma i to bude ni manje ni više nego Real Madrid.

Fakundo Kampaco govorio je pred četvrtfinalnu seriju.

“Suočićemo se sa ekipom koja je bila najbolja u regularnom dijelu, to je veoma kompletna ekipa. Olimpijakos nas je pobedio oba puta ove godine, ali to ne znači ništa u plej-of seriji, sve počinje ispočetka. Da bismo ih pobijedili, moramo da igramo zaista dobru košarku, posebno da bismo mogli da ih pobijedimo tamo. To je veliki izazov za nas, ali vjerujemo u naš talenat i sjajan tim koji imamo.

Real Madrid je uvijek opasan, niko ne želi da igra protiv nas. Kada počne plej-of, biće 0:0, tako da moramo da ostanemo mirni, da se fokusiramo na detalje i učinimo sve da bar pobijedimo u prvoj utakmici. Onda ćemo se fokusirati na sljedeću” , zaključio je Fakundo Kampaco.

 

Mozzart

About The Author