Crvena zvezda rutinski protiv Borca

Dalibor Ilić

Crvena zvezda je u 16. kolu ABA lige na domaćem terenu pobijedila ekipu Borca iz Čačka 90:74.

Rutinsku pobjedu na suvi kvalitet protiv borbenog Borca upisala je Crvena zvezda. Domaći tim je vodio od početka do kraja, a Borac je pokušavao da stigne razliku.

Najbliže što su gosti prišli bilo je u trećoj četvrtini kada je bilo 51:48. Onda domaći tim pravi seriju i pred posljednjih 10 minuta su imali prednost 73:62 koju su do kraja uvećali do konačnih 16 poena razlike i došli do 14. ovosezonske pobjede u regionalnom takmičenju.

U pobjedničkom timu Jago Dos Santos najbolji sa 24 poena , Luka Mitrović je dao 16, Rokas Giedraitis je ubacio 15, a Majk Tobi 13 poena. Na drugoj strani Ronaldo Segu 20 , Filip Rebrača 13, ,Aleksa Uskoković i Tajlan Birts su ubacili po 12.

Najbolje kvote vas očekuju u Meridianbet poslovnicama.