Crvena zvezda prekinula niz od četiri poraza: Bajern pao u Beogradu

Miloš Teodosić

Crvena zvezda je pobijedila Bajern 74:68 u šestom kolu Evrolige i tako prekinula niz od četiri poraza u ovom takmičenju.

Gosti su bolje odigrali prvo poluvrijeme poslije kojeg su imali prednost 35:33. Bolje su počeli i drugu poluvrijeme i imali su dvocifrenu prednost, a onda se razigrao Miloš Teodosić i Zvezda je početkom posljednje četvrtine došla do prvog vođstva.

Napravili su seriju 12:1 i došli do prednosti 65:60. Uspio je gostujući tim da na minut do kraja dođe do izjednačenja 68:68. Onda je Teodosić pogodio jedno bacanja, a Jago dos Santos je potom postigao trojku i odveo svoj tim do pobjede.

NOVEMBAR U MERIDIANU STARTA JAKO: Nikad lakše do MacBook-a

U pobjedničkom timu Miloš Teodosić 16 poena i 11 asistencija, Luka Mitrović i Šabaz Nejpir su dali po 11. Na drugoj strani Karsen Edvards 16, Ajzak Bonga i Leondro Bolmaro su dali po 12 poena.