Crvena zvezda na pogon Miloša Teodosića do treće pobjede: Fenerbahče bez “municije” u Beogradu

Miloš Teodosić

Crvena zvezda je u osmom kolu Evrolige pobijedila Fenerbahče na domaćem terenu 87:56.

Crveno-bijeli su tako upisali i treću ovosezonsku pobjedu u Evroligi, a većinu posla su uradili u prvih 20 minuta igre.

Zvezda je odlično odigrala prvo poluvrijeme u kojem su imali i 20 poena prednosti 43:23, a na veliki odmor su otišli sa vođstvom 45:26. Miloš Teodosić je odigrao na svom nivou. Ubacio je 13 poena (1/1 za dva, 3/4 za tri i 2/2 sl. bacanja), a pratio ga je Džoel Bolomboj sa 12 poena.

Nova odlična partija Nikole Popovića

U drugom dijelu domaći tim je održavao prednost sa poluvremena i upisao pobjedu.

U pobjedničkom timu Miloš Teodosić 18, Džoel Bolomboj 14, Nemanja Nedović 12, Stefan Lazarević i Jago dos Santos po 11 poena. Na drugoj strani jedini dvocifreni sa 12 poena bio je Najdžel Hejs-Dejvis.