Mega uzvratila. Majstorica odlučuje šampiona Srbije

Crvena zvezda – Mega 1.1 u finalnoj seriji šampionata Srbije.

Nakon što su prvi meč izgubili sa 29 poena razlike, košarkaši Mege su uzvratili i u drugom susretu na domaćem terenu slavili pobjedu 86:79, tako da će majstorica u nedjelju odlučiti ko će biti šampion Srbije.

Mega je sjajno počela meč u prvoj četvrtini su postigli čak 35 poena, ali ipak Zvezdakoja je večeras bila bez Lojda, je uspjela da se vrati i na poluvremenu je bilo 45:36. U nastavku je Mega konstantno vodila, ali je gost prijetio, ali nisu uspjeli da preokrenu rezultat i tim Vlade Jovanovića je došao do pobjede.

Prvo ime u pobjedničkom timu Marko Simonović sa 19 poena i 20 skokova, Filip Petrušev je ubacio 16, a Dragan Milosavljević 12 poena. Na drugoj strani Ognjen Dobrić 31 poen, Lengston Hol 19, Dejan Davidovac i lendri Noko po 10 poena.