Vladimir Jovanović: Ušli smo mekano i dekoncentrisano

Vladimir Jovanović

Vladimir Jovanović, trener Igokee, govorio je poslije poraza od Partizana u polufinalu Superkupa ABA lige.

Partizan je pobijedio Igokeu 91:84. Vodili su crno-bijeli konstantno, a Igokea je uspjela u finišu meča da zaprijeti, ali ne i da preokrene rezultat.

“Čestitam ekipi Partizana na plasmanu u finale. Utakmica je bila odlučena već u prvoj četvrtini. Ušli smo mekano i dekoncentrisano. Imali smo veliki broj izgubljenih lopti, dozvolili smo mnogo ofanzivnih skokova. Imali su 13 poena poena poslije naših grešaka u prvom poluvremenu.

U drugom dijelu smo izašli sa bolji pristupom i kontrolisali skok, izgubljene lopte, uspjeli da dođemo i do zanimljive završnice”, rekao je trener Igokee Vladimir Jovanović i nastavio:

“Nov smo tim, zajedno smo svega nekoliko dana u ovom sastavu. Oscilacije su normalne za ovaj dio sezone. I preostalu utakmicu treba da iskoristimo za jedan dobar trening, pa da što spremniji dočekamo početak ABA lige.”