Šest utakmica – šest poraza učinak je košarkašica Orlova u WABA ligi. Banovići zabiježili drugu pobjedu.

Posljednji poraz su doživjele u srijedu u Bugarskoj od ekipe Beroe, koja je aktuelni šampion WABA lige, 96:74 (24:19,29:21,19:20,24:14). Dobro je ekipa Dragane Svitlice parirala bugarskom timu tri četvrtine, ali su onda domaće košarkašice u posljednjoj četvrtini ubacile u brzinu više i došle do šeste pobjede.

Vilona Kočeva sa 19 poena predvodila je pobjednice. Na drugoj strani fenomenalna Jelena Nikpaljević je dala čak 36 poena i imala 17 skokova. Anđela Gligić je upisala 24, a ostale igračice zajedno 14 poena.

Košarkašice RMU Banovići stigle su do druge pobjede. Aktuelne prvakinje BiH savladale su ekipu Trešnjevke 2009 rezultatom 75:74.

Nikolina Delić je postigla 19, a Jovana Marković 18 poena, dok su Irena Vrančić i Tejlor Dominik Džons postigle po 14. Anđela Katavić sa 18 poena je bila najefikasnija u poraženoj ekipi.