Razigran i rastrčan Partizan pregazio Andoru

Pobjeda Partizana protiv Andore u meču 13. kola Evrokupa.

Crno bijeli su pred svojim navijačima pobijedili Andoru 95:70 (24:16,21:19,24:19,26:16). Nošeni sjajnom podrškom sa tribina domaći košarkaši su konstantno vodili. Na poluvremenu su imali 10 poena prednosti 45:35. U trećoj četvrtini razigrao se Jam Madar i prednost je išla i do 20 poena. U posljednjem kvartalu prišli su gosti nakon zonske odbrane na 10 razlike, ali onda Panter pogađa, odbrana radi posao, crno bijeli dolaze do lakih poena, odbijaju napad gostiju i na kraju dolaze do ubjedljeve pobjede. ukupno devete u Evrokupu.

Zek Ledej je bio najefikasniji kod pobjednika sa 20 poena, Matijas Lesor je ubacio 18, Kevin Panter 16, Jam Madar 15, a dvocifren je bio i Uroš Trifunović sa 12 poena. Prve poene u dresu Partizana upisao je i Tristan Vukčević. Na drugoj strani Klevin Hena 17, Viktor Arteaga 16, Oriol Pauli 13 poena.