Prvi poraz Partizana

Košarkaši Partizana izgubili od Andore u gostima u meču četvrtog kola Evrokupa.

Domaći tim je slavio pobjedu 61:60 (16:12,8:20,24:8,13:20) i tako nanio prvi poraz crno bijelima ove sezone. Crno bijeli su bili bolji rival u prvom poluvremenu, imali su i 11 poena prednosti, a na poluvrijeme su otišli sa osam poena prednosti (24.32). Onda loša treća četvrtina u kojoj su postigli samo osam poena i pred posljednju dionicu domaća ekipa je imala osam poena prednosti (48:40). U finišu gosti uspijevaju da meč uvedu u neizvjesnu završnicu. Na 3,4 sekundi Jelinek je promašio oba slobodna bacanja lopta je došla do Avramovića, a ovaj je šutirao sa pola terena i promašio i Andora je došla do pobjede.

U domaćem timu Viktor Arteaga 15 poena, Kodi Miler Mekintajer 11 poena 10 skokova. U ekipi Partizana Kevin Panter 13 poena, Zek Ledej 12 uz 10 skokova.