Poraz Igokee u Istanbulu

Košarkaši Igokee izgubili su od Galatasaraja u meču četvrtog kola FIBA Lige šampiona.

Galatasaraj je nakon velike borbe slavio na domaćem terenu 82:74 (15:19,19:15,26:25,22.15). Pobjednik je odlučen u finišu meča. Di Bost je na minut ipo do kraja na isteku napada sa jedne noge od tablu pogodio trojku za vođstvo 80:73 i to je bio odlučujući momenat. Pokušali su košarkaši Igokee u nastavku da stignu vođstvo, ali nije bilo vremena.

Igokea je nakon lošijeg starta povela sa 19:12, a poslije toga Galatasaraj je stigao vođstvo Igokee i do finiša meča ekipe su se smijenjivale u vođstvu.

U pobjedničkom timu, koji je ispalio čak 41 šut za tri poena, Di Bost je bio najefikasniji sa 21. poenom, Keri Blekšir je dao 15. U ekipi Igokee kojoj je ovo treći poraz u FIBA Ligi šampiona, Markel Starks 17 poena, Dešon Stivens 13 poena i 10 skokova, Marko Jošilo 10 poena, Dalibor Ilić osam poena i 12 skokova. Do kraja Igokea ima da odigra meč u gostima protiv PAOK-a i kući protiv Nimburka.