Poraz Borca u Bijeljini

Košarkaši Radnika pobijedili su Borac u 22. kolu šampionata BiH.

Radnik je na domaćem terenu slavio 75:70 (20:10,19:17,16:28,20:15) i došao do šeste ovosezonske pobjede. Domaći tim je na poluvremenu imao 12 poena prednosti (39:27). Onda sjajna treća četvrtina Borca poslije koje je rezultat bio (57:55). Na četiri ipo minuta do kraja gosti su vodili 63:67. Ipak domaći tim se ne predaje. Kapiten Dejan Kokoruš je vezao pet poena za vođstvo 68:67, onda su pogađali i Mičić i Stanković za seriju 11:0 i vođstvo 74:67 na 37 sekundi do kraja. Kenić je uzvratio trojkom za 74:70, ali je malo vremena ostalo do kraja -13. sekundi. Poslije faula Mičić je pogodio jedno slobodno bacanja i postavio konačan rezultat.

U pobjedničkom timu Dejan Kokoruš 17 poena, Miladin Vlačić 13, Srđan Jovanović 12, a bivši košarkaš Borca Jovica Kecman je imao po 11 poena i skokova. U poraženom timu, koji je večeras bio bez Koste Kondića, Stefan Kenić 19, Diante Boldvin 15, Draško Knežević 12, Radoš Šešlija 10 poena.