Partizan vodio 17 poena, pa izgubio 15

Partizan je u 20. kolu Evrolige izgubio od Fenerbahčea u Istanbulu 91:76

Crno bijeli su odlično odigrali prvo poluvrijeme. U drugoj četvrtni imali su i najveće vođstvo 36:19. Odlično su igrali odbranu, a u napadu su nezaustavljivi bili Kevin Panter i Bruno Kaboklo. Onda je Tajler Dorsi pogodio težak šut, probudila se publike igrači Fenerbahčea su dobili samopouzdanje i do poluvremena su smanjili na 48:43.

U trećoj četvrtini su uspjeli da dođu do vođstva, a početkom četvrte četvrtine su postigli tri trojke u nizu otišli na 77:64 i riješili pitanje pobjednika.

Sada na tabeli Fenerbahče ima 12 pobjeda i 10 poraza, a Partizan po 10 pobjeda i poraza.

U pobjedničkom timu Tajler Dorsi 24, Marko Gudurić 15, Nejt Sestina 14 poena. Na drugoj strani Kevin Panter 18, Džejms Naneli 14, Bruno Kaboklo 13, Džejlin Smit 11 poena.