Partizan “opio” Advent u Zadru: Težak poraz i najgora igra ove sezone crno-bijelih

Ognjen Jaramaz

Partizan je u 13. kolu ABA lige izgubio u Zadru 84:68 i tako doživio već četvrti poraz ove sezone. Uz to povrijedili su se Alen Smailagić i Pi Džej Doužer.

Zadar je mnogo bolje odigrao prvo poluvrijeme. Ubacili su Partizan u svoju mašinu. Igrali su brze napade, a bili su uspješni u i u šutu za tri poena, kontrolisali su skok i uglavnom su imali dvocifrenu prednost, koja je najveća bila 15 poena, a na poluvremenu je iznosila 47:34.

KLADIONICA MERIDIAN: Registruj se i uzmi bonus i spinove!

U trećoj četvrtini tim Željka Obradovića je prišao na šest poena razlike, ali onda Doužer promašuje dva slobodna bacanja, Zadar je to kaznio i pred posljednjih 10 minuta opet su imali 13 poena više 63:50.

Kada su početkom posljednje četvrtine otišli na 20 poena razlike bilo je jasno da pobjeda ostaje u Zadru.

Luka Božić odigrao je novi vrhunski meč ubacivši Partizanu 26 poena uz devet skokova i devet asistencija . Dario Drežnjak je ubacio 25. Na drugoj strani Tristan Vukčević 16, Zek Ledej 11, Pi Džej Doužer 10 poena.