Partizan neokrznut i poslije Čačka

Košarkaši Partizana pobijedili su Borac u Čačku u meču šestog kola ABA lige.

Crno bijeli su slavili pobjedu 62:81 (12:19,22:23,11:11,17:26) i ostali na maksimlanom učinku, dok je Borac i dalje bez pobjede.

Od početka su gosti vodili i kontrolisali igru i rezultat. Domaćin se nije predavao i u finišu prvog poluvremena prilaze na 34:35. Partizan je odgovori preko Pantera, Trifunovića i Anđušića i na poluvrijeme se odlazi sa osam poena prednosti 34:42. Treća četvrtina je bila loša za oba tima sa puno promašaja. Crno bijeli su meč prelomili serijom 7:0 sredinom posljednje četvrtine kada su otišli na plus 18, 52:70.

U pobjedničkom timu Uroš Trifunović 15, Danilo Anđušić 12, Zek Ledej i Džejms Naneli po 11 poena. Na drugoj strani jedini dvocifreni Marko Radonjić sa 15 poena.