Nikola Jokić: Bio sam najgori igrač na terenu

printscreen
Nikola Jokić govorio je nakon što je Denver poslije produžetka pobijedio Oklahomu za vođstvo 2:1 u polufinalnoj seriji Zapadne konferencije NBA lige.
Denver je slavio pobjedu 113:104. Nikola Jokić je ubacio 20 poena uz 16 skokova i šest asistencija, ali i gađao 0/10 za tri i izgubio čak osam lopti.
Poslije meča je bio samokritičan.

“Pokušavam da budem prisutan, odbrana je u posljednjoj dionici bila dobra. Oni su jaka i fizički jaka ekipa, ja sam promašio šuteve, pravio sam greške. Bio sam najgori igrač na terenu, ali smo pobijedili i to je najvažnije. Džamal je bio sjajan cijeli meč, bio je ovo timski napor, ali odbrana je odlučila”, rekao je Jokić.
Šut za tri je imao 0/10.
“Promašio sam neke otvorene šuteve, to se dešava. Bio sam frustrian, ali pokušao sam da ostanem u meču i radim sve ostale stvari. Takve noći se dešavaju, saigrači su me podizali, ali nastavio sam da šutiram i ako lopta nije htjela da uđe”, rekao je Jokić.
Naredni meč je na programu 11. maja u Denveru.
- IN MEMORIAM – Dragan Labović (1987-2025)
- Vladimir Jovanović: Uz svo uvažavanje Partizana, mi možemo bolje, što se tiče pristupa i pameti
- Željko Obradović: Biće kažnjeni, šokiran sam
- Mario Nakić završio sezonu
