Nemanja Nedović pokvario slavljeničko veče u Parizu

Odlični Nedović.
Nemanja Nedović

Nemanja Nedović odigrao je vrhunsku partiju u Parizu.

Pariz je odigrao prvu utakmicu u Evroligi i to na domaćem terenu. Protivnik je bio Crvena zvezda, koja je odnijela trijumf iz Pariza upisavši pobjedu 80:77.

Najzaslužniji za trijumf gostiju bio je Nemanja Nedović, koji je meč završio sa 21. poenom (5/6 za tri), a pratio ga je Ajzea Kenan sa 14. U domaćem timu Ti Džej Šorts je dao 16, a Nadir Hifi i Maodo Lo su upisali po 12.

“Veoma sam srećan. Pobijediti prvu utakmicu u gostima na početku sezone je velika stvar za naše samopouzdanje i moramo da gradimo na ovome. Ne smijemo da stanemo sada. Pričali smo u prvom poluvremenu. Nismo igrali odbranu u prvom poluvremenu, u drugom poluvremenu smo bili mnogo bolji defanzivno.

Izbacili smo ih iz zone komfora. Imaju sjajne igrače, Ti Džej Šorts je legitiman evroligaški igrač i bilo je veoma teško protiv njega. Ali, srećan sam zbog pobjede i zbog navijača koji su došli da nas podrže”, rekao je Nedović.