Jorgos Barcokas produžio sa Olimpijakosom

Ostaje.
Jorgos Barcokas

printscreen

Jorgos Barcokas ostaje u Olimpijakosu.

košarka

Nakon sezonu u kojoj je osvojena Evroliga i domaći šampionat Jorgos Barcokas i Olimpijakos nastavljaju saradnju. Tako je trofejni trener produžio ugovor na još tri sezone.

“Olimpijakos vas obavještava da je potpisao novi trogodišnji ugovor sa trenerom Jorgosom barcokasom. U eri kada su dosljednost i vjera u viziju od neprocjenjive vrijednosti, nastavljamo zajedno putem punim strasti, rada i visokih očekivanja.

On nije samo trener našeg tima. On je duša filosofije koja se svakodnevno gradi posvećenošću, znojem i vjerom u pobjedu. Njegovo prisustvo na klupi je garancija stabilnosti i inspiracije”, piše u objavi Olimpijakosa.

“Obnavljanje naše saradnje na naredne tri godine ispunjava me radošću i emocijama. Za mene je Olimpijakos nešto mnogo veće od profesionalno kluba. To je moj tim, moj dom i najduže putovanje u mojoj karijeri. Čast mi je bila što sam s njim doživio neke nezaboravne trenutke i dužnost svih nas je da se borimo još više”, naveo je Barcokas.

On je klubu donio dvije titule prvaka Evrope, četiri pehara namijenjena šampionu Grčke, isto toliko Superkupova, tri Nacionalna kupa i jedan FIBA Interkontinentalni kup.

točak

Mozzart 1-3
meridian akvizicija

About The Author