Igokea “prespavala” treću četvrtinu i izgubila u Mađarskoj

Poraz u Mađarskoj.
Igokea

Igokea je izgubila od Hapoel Holona u trećem kolu FIBA Lige šampiona.

Hapoel Holon, koji kao domaćin utakmice igra u Mađarskoj upisao je prvu pobjedu pošto su savladali Igokeu 92:82. Na drugoj strani tim Nenada Stefanovića je doživio drugi poraz. Današnji mnogo sličan prethodnom u Vircburgu.

Igokea je dobro odigrala prvo poluvrijeme poslije kojeg je vodila 51:47. Onda “pomračenje” u trećoj četvrtii. Hapoel Holon pravi seriju 17:0 i imali su prednost od 15 poena u trećoj četvrtini. U finišu je Igokea uspjela da smanji na 72:64.

U posljednjoj četvrtini gosti su uspjeli u finišu da priđu na četiri poena zaostatka, a onda je stvari u svoje ruke uzeo Markus Bingam i odveo svoj tim do pobjede.

Dakarai Taker i Idan Zalmanson su za pobjednike dali po 16 poena, a Bingam je upisao 15. Na drugoj strani Dragan Milosavljević 18, Brajs Džons i Sakar Enim po 15, Terel Karter 13 poena i 11 skokova.