Igokea izgubila od lidera u Beogradu: Treći poraz u nizu ekipe Vladimira Jovanovića

Mario Nakić

Igokea je u 14. kolu ABA lige izgubila u Beogradu od Crvene zvezde 80:48.

Gosti su se dobro držali do polovine prve četvrtine, kada je većinu poena za Igokeu postizao Mario Nakić. Onda se domaći tim razigrao otišao na dvocifrenu prednost, koja je poslije prve četvrtne iznosila 31:13. U drugoj četvrtini izjednačena igra i na poluvremenu je Crvena zvezda imala 18 oena prednosti 47:29.

U drugom dijelu domaći tim je rutinski održao prednost i upisao 13. pobjedu, dok je Igokea doživjela peti ovosezonski poraz, a treći u nizu nakon Cibone i Mege.

Mihailo Pavićević: Bila je ovo najteža utakmica u mom životu, miševi treba da znaju da mi srca imamo dovoljno za sve i za ljubav i za druge stvari

Pobjednički tim predvodili su Majk Tobi sa 13 i Dejan Davidovac sa 10 poena. Na drugoj strani Mario Nakić 12, Džeki Karmajkl 11 poena.