Etore Mesina: Teško je objasniti šta smo uradili

Etore Mesina

Etore Mesina trener Olimpije iz Milana govorio je nakon poraza njegovog tima od Partizana u 13. kolu Evrolige.

Ekipa iz Milana je imala 15 poena prednosti u trećoj četvrtini, a onda je Partizan kao uragan pregazio njegovu ekipu i upisao ubjedljivu pobjedu 82:69.

“Vrlo je ironično da smo u zemlji legendarnog profesora Nikolića, koji je govorio o izreci o kofi i mlijeku. Profesionalci smo u tome da sve mlijeko koje smo ubacili u kofu potom bacimo. Teško je objasniti što smo to uradili. Igrali smo odličnih 26 minuta, onda sve uprskali. To nam se dešava. Moramo da razmislimo, naučimo, povratimo povrijeđene igrače

Čestitam Željku i njegovom timu, ovo je nevjerovatan povratak u utakmicu. Igrali smo dobro 26 minuta, a poslije sve uprskali. Falili su nam Beron i Mirotić, ali smo imali očajne odluke. Imali smo dosta problema sa pojedincima koji su imali dosta uspona i padova tokom same utakmice“, rekao je Mesina.

Željko Obradović: Ovo je primjek kako treba, nažalost Avramović je ozbiljnije povrijeđen

Otkrio kada će se Nikola Mirotić vratiti na teren.

“Mirotić ima problem sa Ahilovom tetivom, sljedeće nedelje ćemo znati više. Govorimo o nedeljama, doktori provjeravaju i odlučuju koju vrstu terapije će sprovesti”.