Borac lako do pobjede u Mrkonjić Gradu

Borac Mladost

Borac je u posljednjem meču 10. kola Lige BiH pobijedio Mladost u Mrkonjić Gradu.

Borac je do devete ovosezonske pobjede došao pošto je slavio 69:88. Na drugoj strani Mladost je doživjela i deveti ovosezonski poraz.

Nakon izjednačene prve četvrtine gosti su sjajno odigrali drugu i na poluvrijeme odlaze sa prednošću 36:46. Mladost je dobro počela drugo poluvrijeme i pred posljednjih 10 minuta rezultat je bio 58:65. Ipak nije bilo neizvjesnosti pošto su gosti u posljednjem kvartalu prebacili u brzinu više i na kraju su došli do rutinske pobjede.

U pobjedničkom sastavu Dušan Tanasković i Džeron Martin su dali po 17 poena, Teodor Simić i Amsal Delalić su ubacili po 12, Aleksandar Langović je dao 11, a Jan Rebec 10 poena. U domaćem timu Nikola Stanojević 27, David Maran 11, Dejan Ćup 10 poena.