Tri potpisa u Subotici
foto: Spartak/Mirjam Jegic Patarcic
Spartak iz Subotice nastavlja sa formiranjem tima za narednu sezonu.

Nakon što su produžili ugovor sa kapitenom Danilom Nikolićem, iz redova šampiona Srbije danas su objavili nova tri potpisa. Ugovor je produžio crnogorski plejmejker Igor Drobnjak i to za naredne dvije sezone.
Tu su i dvojica novajlija. Američki bek Džejlon Pipkins, koji je prošle sezone u dresu litvanskog Gargždaja pokazao je napadački kvalitet, a u plej-ofu je prosječno postizao 19 poena po utakmici.
Potpisao je i Alonzo Gefni. Riječ je o američkom krilnom centru. koji stiže iz bugarske ekipe Černo More. U šampionatu Bugarske prosječno je bilježio 14,4 poena, 6,6 skokova i 1,5 blokada po utakmici.

- Terel Karter karijeru nastavlja u Turskoj
- Dubai se zahvalio petorici igrača
- Mladost i naredne sezone u Ligi BiH
- Sterling Braun završio sa Partizanom
- Navijači dočekali Željka Obradovića: U meni još uvijek postoji vatra da nastavim da budem trener
- Radnik odbranio trofej u Lionu
- Aleksandar Lazić ostaje u Igokei
- Srpski blizanci kod Nenada Čanka u Lietkabelisu
- Petar Kovačević treće pojačanje Igokee
- Svetislav Pešić porazom završio trenersku karijeru: Kazna je bila bolna


