Mladost i naredne sezone u Ligi BiH
foto: KK Mladost
Mladost iz Mrkonjić Grada i naredne sezone igraće Ligu BiH.

Nakon prošle izgubili su status kluba, koji igra elitni dio Lige BiH. Ipak kako kaže prvi čovjek Mladosti Milan Kovačević, Liga BiH će se i naredne sezone igrati u Mrkonjić Gradu.
“Uvjeren sam da će Mladost zadržati kvalitet igre koji ju je krasio prethodnih godina i da će nastaviti da bude stabilan i prepoznatljiv član Prvenstva Bosne i Hercegovine.
Naš cilj nije samo da učestvujemo, već da formiramo konkurentnu ekipu, pružamo dobre partije i na najbolji način predstavljamo Mrkonjić Grad. Mladost ima tradiciju, podršku publike i ljude koji vole klub, a vjerujem da ćemo zajedničkim radom nastaviti kontinuitet igranja u najvišem rangu domaće košarke”, izjavio je Kovačević.

- Sterling Braun završio sa Partizanom
- Navijači dočekali Željka Obradovića: U meni još uvijek postoji vatra da nastavim da budem trener
- Radnik odbranio trofej u Lionu
- Aleksandar Lazić ostaje u Igokei
- Srpski blizanci kod Nenada Čanka u Lietkabelisu
- Petar Kovačević treće pojačanje Igokee
- Svetislav Pešić porazom završio trenersku karijeru: Kazna je bila bolna
- Danilo Nikolić ostaje u Subotici
- Željko Obradović se vratio u Atinu i Panatinaikos
- Ognjen Jaramaz i Cedevita Olimpija završili saradnju


