Terel Karter karijeru nastavlja u Turskoj
Seli u Tursku.
foto: aba liga/Dragana Stjepanović
Terel Karter nakon jedne sezone napušta Parmu.

Snažni centar je potpisao za turski Tofaš. On se tako vraća u Tursku gdje je već nastupao za Ankaru u sezoni 2019/2020. Potom je igrao dvije sezone u dresu Benfike, da bi sezonu 2024/2025 proveo u redovima Igokee, sa kojom je osvojio “duplu krunu” u BiH.
Prošle sezone u dresu Parme je u VTB ligi bio na prosjeku 13 poena i 5,9 skokova.

- Dubai se zahvalio petorici igrača
- Mladost i naredne sezone u Ligi BiH
- Sterling Braun završio sa Partizanom
- Navijači dočekali Željka Obradovića: U meni još uvijek postoji vatra da nastavim da budem trener
- Radnik odbranio trofej u Lionu
- Aleksandar Lazić ostaje u Igokei
- Srpski blizanci kod Nenada Čanka u Lietkabelisu
- Petar Kovačević treće pojačanje Igokee
- Svetislav Pešić porazom završio trenersku karijeru: Kazna je bila bolna
- Danilo Nikolić ostaje u Subotici
- Željko Obradović se vratio u Atinu i Panatinaikos
- Ognjen Jaramaz i Cedevita Olimpija završili saradnju


