Nenad Stefanović: Ne mogu biti zadovoljan

Stefanović nakon Hapoela.
Nenad Stefanović

printscreen

Nenad Stefanović trener Igokee govorio je poslije poraza od Hapoel Holona.

Druga utakmica u gostima u FIBA Ligi šampiona i drugi poraz Igokee. Hapoel je u utorak uveče slavio pobjedu 92:82.

“Želim da čestitam Hapoelu na pobjedi. Znali smo da su dobar tim i da skor 0:2 nije realan obzorom koji kvalitet imaju. Odigrali smo dobro prvo poluvrijeme i možda smo trebali imati i veću razliku. U trećoj četvrtini njihova serija 17:0 je nažalost odlučila utakmicu. Uspjeli smo da se vratimo na zaostatak od četiri poena, a onda su oni imali situaciju iz koje su postili 2+1 poen i tu je meč bio odlučen.

Ne mogu biti zadovoljan jer smo dobar dio meča igrali dobro, ali smo izgubili. Moramo da shvatimo da moramo da igramo svih 40 minuta na visokom nivou da bi došli do pobjede”, rekao je trener Igokee Nenad Stefanović.

U narednom kolu FIBA Lige šampiona Igokea će ugostiti Hapoel Holon šestog novembra.

Najbolje kvote vas očekuju u Meridianbet poslovnicama.