Zrinjski i dalje bez pobjede

Košarkaši Zrinjskog poraženi u trećem kolu Druge ABA lige.

Šampion BiH i dalje je bez pobjede ove sezone u Drugoj ABA ligi. Tri meča – tri poraza. Posljednji su doživjeli na domaćem terenu od Sutjeske iz Nikšića nakon produžetka 78:82 (21:21, 17:22, 12:15, 22:13, 7:11).

Zrinjski je u posljednjoj četvrtini nadoknadio veliki minus i imao priliku za pobjedu, ali je njihov bivši košarkaš Draško Knežević sa zvukom sirene obezbijedio izjednačenje i produžetak svom timu. U dodatnih pet minuta ponovo Knežević i Lalović daju odlučujuće poene i Sutjeska je došla do druge pobjede.

Nikola Pavličević sa 20 poena najefikasniji u gostujućem timu, Lalović je dao 16, Knežević 15 i šest asistencija.

Marko Ramljak sa 17 poena najefikasniji kod domaćih, dok su Smajlagić i Todorović dali po 16.