Trinkijeri: Ovo ide na mene (VIDEO)

Trener Partizana nakon poraza u vječitom derbiju.

Andrea Trinkijeri izgubio je prvi vječiti derbi. Zvezda je slavila 77:71. Do pobjede su gosti došli prije svega boljom igrom u drugom poluvremenu.

“Treća četvrtina nas je prelomila. Tu smo izgubili napad i odbranu i prešli na individualna rješavanja, za šta nismo dovoljno dobri. Žao mi je predsednika kluba i navijača, koji su uradili sve da ovo izgleda bolje. Ovaj poraz ide na mene. Nisam upotrijebio prave riječi da ekipa bude dobra svih 40 minuta, nego samo 20″.

Upitan da li će u tim dovesti plejmejkera i centra, Italijan je odgovorio…

“Kad kažem da poraz ide na mene, ne treba postavljati takvo pitanje”, rekao je Trinkijeri.

Na pitanje da li je serija Zvezde 0:16 mogla biti prekinuta ili skraćena, kaže kako je  uradio sve što je u njegovom moći da se to ne desi.

Volio bih da imam 15 tajm-auta od po četiri minuta, ali možda ni to ne bi bilo dosta. Probao sam… Mali, veliki, dva beka, jedan bek, lopta unutra, lopta napolje. Opet kažem, na meni jeJoš nismo našli ko nosi ekipu na ramenima. Ja ne mogu da postavim blok, ne mogu da dam koš, ne mogu da dodam, ne mogu da zagradim“.