Strahinja Gavrilović: Moramo ozbiljno pristupimo ovom meču kako bismo mogli da ostvarimo pobjedu
foto: Igokea/Marija Vuruna
Strahinja Gavrilović najavio je meč 15. kola ABA lige.
Gavrilović otkako se vratio u tim Igokee poslije povrede pokazuje da je jedan od najbitinijh igrača u rotaciji Nenada Stefanovića. To potkrepljuju i brojke. Protiv Kluža je ubacio 18, a bivšem klubu Partizanu je dao 16 poena. Sada slijedi Studentski centar, koji u prethodna četiri duela u ABA ligi ne zna za pobjedu u Laktašima.
“Očekuje nas jedna teška i zahtjevna utakmica sa Studentskim centrom. Oni dolaze motivisani da ostvare pobjedu. Znamo da su prethodnih nekoliko kola upisali poraze i to će im biti dodatna motivacija.
U ovim trenutcima svaka ekipa se bori za što bolji plasman za plej-of ili plej-aut fazu, tako da je na nama da što bolje spremimo utakmicu, iako smo imali malo vremena za pripremu. Moramo ozbiljno pristupimo ovom meču kako bismo mogli da ostvarimo pobjedu”, poručio je Gavrilović.
Meč Igokea-Studentski centar na programu je u ponedjeljak u 18 časova.
- Nenad Stefanović pred Studentski centar: Da probamo da pobijedimo i matematički obezbijedimo plasman u plej-of
- Muhamed Pašalić o uticaju Halilovića: Donio nam je dosta i drago mi je što ga imamo
- Stefan Milošević nakon drame za pobjedu protiv Leotara, Slaviji gradski derbi
- Dragana Domuzin odigrala vrhunsku partiju: Upisala tripl-dabl
- Bolomboj se vratio, Zvezda pobijedila
- Orlovima gradski derbi protiv Mladog Krajišnika
- Farakan na debiju najbolji u ekipi Borca
- Džanan Musa se vratio: Dubai ubacio 110 poena i pobijedio Kluž u gostima
- Tri brata Gutalj u Jahorini


