Robinson za slavlje Igokee (VIDEO)

Poenima Dzejmsa Robinsona na tri sekunde prije kraja Igokea je došla do pobjede protiv večeras odlične ekipe Borca 91:89 u prvom kolu ABA lige.

Domaći tim je bolje odigrao prvo poluvrijeme, a onda u trećoj četvrtini sjajna odbrana čačana uz odličan šut za tri poena i ekipa Marka Marinovića je otišla na 10 poena prednosti 73:63. Onda u posljednjem kvartalu predvodjena Markelom Starksom Igokea pravi seriju 13:0 i opet dolazi do vodjstva 76:75. U samoj završnici Jošilo dovodi Igokeu u vodjstvo,koje anulira na 11 sekundi do kraja Hejl. Onda Igokea poenima Robinsona dolazi do pobjede.

U pobjedničkom timu meč viner Džejms Robinson i Markel Starks sa po 15 poena najefikasniji, Dalibor Ilić i Antabija Voler su dali po 13, a Nikola Tansasdković je ubacio 11. Na drugoj strani Hejl i Todorović po 17.