Partizan bez šanse u Kazanju

Drugi poraz košarkaša Partizana u Evrokupu ove sezone.

U trećem kolu Uniks je na domaćem terenu pobijedio Partizan 93:70 (22:13,15:19,30:21,26:17). Domaća ekipa je uvela crno bijele u svoj ritam i došla do rutinske pobjede. Nakon loše prve četvrtine tim Vlade Šćepanovića je odigrao dobro u drugoj i na poluvrijeme su otišli sa pet poena zaostatka 37:32. Onda loša treća četvrtina u kojoj je domaći tim otišao i do 20 poena prednosti. U finišu treće i početkom četvrte četvrtine gosti su uspjeli malo da se konsoliduju, ali sve što su uspjeli bilo je da priđu na zaostatak od 10 poena, ali dalje nisu mogli.

U ekipi Uniksa Ajzea Kenan je postigao 23, Džordan Morgan 22, a Džon Braun i Džon Holand po 15 poena. U ekipi Partizana Nikola Janković 12, Ognjen Jaramaz 11, Stefan Janković i Kodi Miler Mekintajer po 10 poena.