Partizan uveo goste u jednosmjernu ulicu: Deseta pobjeda crno-bijelih

Tristan Vukčević

Partizan je u 18. kolu Evrolige na domaćem terenu upisao sigurnu pobjedu protiv Asvela 90:77.

Crno bijeli su od starta zaigrali kako treba, došli su relativno brzo do dvocifrene prednosti, postigli su dosta lakih poena i na poluvremenu su praktično riješili pitanje pobjednika pošto su imali prednost 50:31.

U nastavku ista priča, a najveća prednostu koju su domaći košarkaši imali iznosila je 31. poena. Čak je trener Partizana imao taj luksuz da igračima rasporedi minutažu te isproba petorku sa Balšom Koprivicom i Frenkom Kaminskim pod košem.

Milija Vojinović otkrio do kad šampion ABA lige ima garantovano učešće u Evroligi

Na kraju najefikasniji u pobjedničkom timu Kevin Panter sa 22 poena, Danilo Anđušić je dao 15, Ognjen Jaramaz 11. Na drugoj strani Majk Skot 24, Edvin Džekson 11, Žofre Lovernj šest poena.

U narednom kolu Partizan u četvrtak gostuje Crvenoj Zvezdi. Najbolje kvote vas očekuju u Meridianbet poslovnicama.