Partizan preokretom do pobjede

punter i jaramaz

Partizan je u Laktašima pobijedio Hapoel Jerusalim na turniru povodom 50. rođendana KK Igokea.

Crno bijeli su pred većinom svojih navijača pobijedili Hapoel 86:81. Bila je to prva pripremna utakmica Partizana, koji je odlično počeo meč i u prvoj četvrtini su ubacili 30 poena i imali 10 razlike. Onda u drugoj dionici druga priča, tim Aleksandra Džikića pravi seriju 13:3 i vraća meč u egal, a na poluvremenu su imali prednost 47:43.

Pešić: Najbolji dio srpske košarke su igrači

Vodio je Hapoel i u drugom poluvremenu, a kada su otišli na 72:65, Željko Obradović je zvao taj aut, poslije kojeg je Partizan došao do izjednačenja, a potom i do vođstva i na kraju do pobjede.

Ognjen Jaramaz bio je najefikasniji u Partizanu sa 12 poena, dok su Zek Ledej i Balša Koprivica dodali po deset. Kadin Karington bio je najbolji kod Hapoela sa 12 poena.