Najteži poraz Igokee ove sezone

Košarkaši Studentskog centra pobijedili su Igokeu u premijernom meču 13. kola ABA lige.

Podgoričani su nanijeli najteži poraz Igokei ove sezone, bilo je 104:85 (21:22,38:23,23:12,22:28). Gosti su dobili prvu četvrtinu, a onda ključ utakmice serija domaće ekipe 19:0 na startu druge četvrtine kojom dolaze do prednosti 40:22. Do kraja su konstantno vodili dvocifrenom razlikom, a najveća je bila u četvrtoj četvrtini kada su imali 37 poena više (100:63). Do kraja su gosti, kojima je ovo četvrti poraz u nizu u ABA ligi, uspjeli da smanje zaostatak.

U pobjedničkom timu Flečer Megi 18, Tomislav Ivišić 16, Nikola Pavlićević 15 poena. U poraženom timu Brajant Kroford 25, Kendrik Rej 19, Nikola Tanasković 16, Stefan Đorđević 15 poena.

Igokea sada ima pet pobjeda i osam poraza, koliko i Studentski centar.