Josip Sesar: Igokea je izuzetno kvalitetna i dobro selektirana ekipa

Cibona dočekuje Igokeu.
Josip Sesar

printscreen

Josip Sesar trener Cibone najavio je meč protiv Igokee.

Cibona u 24. kolu ABA lige dočekuje Igokeu, koja je u seriji od četiri pobjede. Na drugoj strani tim Josipa Sesara je u cijeloj sezoni upisao četiri pobjede.

 

“Još jedna zahtijevna utakmica je pred nama u ovom zgusnutom rasporedu. Vidjećemo u kojem ćemo sastavu nastupiti, s obzirom na to da smo posljednjih dana imali određenih problema. No, bez obzira na okolnosti, moramo dati svoj maksimum i odigrati susret u visokom ritmu.

Igokea je izuzetno kvalitetna i dobro selektirana ekipa, koja na svim pozicijama ima širinu i duplirane opcije. Naš cilj biće nametnuti ritam koji nam odgovara te kroz defanzivnu tranziciju zatvoriti njihove brze kontre, koje su jedno od njihovih najjačih oružja. Pozivam naše navijače da dođu u što većem broju i pruže nam podršku”, rekao je Josip Sesar.

Meč Cibona-Igokea na programu je u petak u 19 časova.

Mozzart

About The Author