Jokić 18, Bjelica i Bogdanović po 11

Nikola Jokić postigao je 18, a Bogdan Bogdanović i Nemanja Bjelica po 11 poena u NBA ligi protekle noći.

Sakramento je zabilježio drugi trijumf u nizu. Poslije Orlanda savladali su i Majami 88:87. Prva pobjeda protiv ovog tim u gostima još od 2001. godine. Trijumf su obezbijedili poenima u posljednjoj sekundi. Bogdan Bogdanović je rješevao posljednji napada, a njegov pokušaj je prikucao Foks.

Bogdanović je postigao 11 poena (8-4 za dva, 2-1 trojke) imao po tri skoka i asistencije, jednu rampu i jednu izgubljenu loptu za 35 minuta.

Nagetsi su pobijedili Nikse deseti put u nizu u Koloradu. Njujorčani nisu slavili u Denveru još od 2006. godine. Noćas je bilo 130:118.

Jokić je postigao 18 poena (7-4 za dva, 2-1 trojke, 9-7 penali) podijelio deset asistencija i uhvatio sedam lopti uz samo jednu izgubljenu za 35 minuta na terenu!

Nemanja Bjelica je  bio starter Minesote, za 37 minuta na parketu postigao je 11 poena.

Pogodio je tri trojke iz pet pokušaja (4/8 iz igre), te imao šest skokova, tri asistencije i dvije ukradene lopte, u porazu od Golden Stejta 126:113.