Igokea u drugom poluvremenu slomila otpor Mornara

Košarkaši Igokee pobijedili su Mornar 70:57 (13:10,18:21,20:16,19:10) u meču 20. kola ABA lige.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena u kojem su obe ekipe morale da zarade poene, Igokea je pitanje pobjednika riješila u drugom poluvremenu. Od finiša treće četvrtine zaigrali su doboro u odbrani došli do lakih poena, pogodili su i šuteve za tri, napravili su seriju 16:0 i došli do prednosti 66:47 i tu je pobjednik bio poznat. Bitna pobjeda Igokee u borni za plej of. Sada su na učinku 10/9, dok Mornar ima 7/11.

Dalibor Ilić odigrao je još jednu dobru partiju. Postigao je 17 poena i imao čak 18 skokova.Aleksa Radanov je ubacio 11, a Darko Talić 10 poena.
U gostujućem timu jedini dvocifreni je bio Mladen Jeremić, koji je postigao 21 poen.