CSKA slavio na “otvorenom” protiv Igokee

CSKA i Igokea igrali su na početku turnira povodom 50. rođendana kluba iz Aleksandrovca. Moskovljani su slavili pobjedu 82:66.

Odličan i pomalo neobičan ambijent, pošto je meč igran na otvorenom terenu na kojem je prije par mjeseci igran teniski turnir Srpska open.

U prvom poluvremenu izjednačena igra i Igokea je imala minimalnu prednost. Tim Vladimira Jovanovića na startu treće četvrtine odlazi na 46:39 i tada gostujući trener zove tajm aut. Poslije toga mnogo bolja igra u odbrani CSKA, postigli su dosta poena iz tranzicije, razigrao se Samson Ružencev i CSKA je upisao pobjedu.

Ružencev je sa 17 poena bio najefikasniji u pobjedničkom timu. Kasper Ver i Tonje Džekiri su ubacili po 12. Na drugoj strani Nikola Tanasković 16.