Čanak: Gluposti i ziceri

Izjave Nenada Čanka i Marka Pecarskog poslije poraza od Cedevite.

Partizan je porazom od Cedevite u Zagrebu 85:75, završio sezonu u  regionalnoj ABA ligi.

“Čestitke Cedeviti na zasluženoj pobjedi. Došli smo sa ambicijom da pokušamo iznenaditi Cedevitu. Imali smo u prvom poluvremenu dobru situaciju, no onda smo napravili nekoliko gluposti i promašili zicere, a Cedevita je prekvalitetna da to ne bi kaznila. U drugom poluvremenu bila je loša selekcija faulova, dozvolili smo mnogo lakih prodora i izlaznih dodavanja. Igrači Cedevite Nikols, Markota i Krušlin su dobri spot-up šuteri, a Ukić je prekvalitetan igrač da to ne bi prepoznao i da nas ne bi kažnjavao. U napadu smo imali dosta izgubljenih lopti. No, sve u svemu bila je to zaslužena pobjeda Cedevite, a mi se okrećemo domaćem prvenstvu”,rekao je Nenad Čanak.

Marko Pecarski dao je sedam poena i imao četiri skoka.

“Mislim da smo prvi dio utakmice odigrali dobro i držali smo se. Poslije smo u drugom poluvremenu dopustili da nas pretrče, a nije nam valjala ni igra u napadu. Ova pobjeda bi nam dosta značila za samopouzdanje, no sada se okrećemo treningu i pripremi za domaću ligu”,rekao je Pecarski.